Logo Muhasebe Programı Eğitim Videosu

LOGO MUHASEBE PROGRAMI EĞİTİM VİDEOSU

Logo Muhasebe Programını öğrenmek istiyorsanız ancak eğitimlerini çok pahalı buluyorsanız aşağıdaki linkten eğitim setini satın alıp 2 günde tüm programı öğrenebilirsiniz. Üstelik fiyatı çok çok ucuz.  

Ben 2 gün önce satın aldım hatta öncesinde acaba içerik yeterli midir diye endişe ettim. Fakat videoyu izledikten sonra yanıldığımı anladım. Program tüm detayları ile anlatılmış. Üstelik ön muhasebe modülünde tek düzen hesap planı çok güzel kullanılmış. Verdiğiniz parayı fazlasıyla hak eden bir program. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Benim bilgisayarımda 2 tane ekran kartı varmış. Bu nedenle videoların sesi geldi ancak görüntüsü gelmedi. Bunu da şöyle çözümledik. Videonun çalışacağı Autorun dosyasına sağ tıkladım, Grafik İşlemci ile çalıştır / Varsayılan Grafik işlemciyi değiştir/3D Ayarlarının Yönetilmesi/ Genel Ayarlar/Entegre Grafik Seçtim çalıştı. Sizde de aynı hata olursa bu şekilde giderebilirsiniz. 

Bahsettiğim eğitim videolarını buraya tıklayarak satın alabilirsiniz. Ancak sadece 2 tane bilgisayara kurulabiliyor çünkü şifreli bu nedenle şahsi bilgisayarınıza kurun. 

İçinde neler var derseniz Logo Go3, ve Logo Tiger videoları var. Muhasebe entegrasyon kodlarına kadar inceden inceye anlatılmış.

Bence e fatura, e defter, Bordro, ithalat, ihracat işlemleri de eklense çok daha güzel olur. İlerleyen zaman diliminde bu videoların da eklenmesini umut ediyorum.

 

 

 
 
 
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.